WEB VÝVOJÁŘ JAVA, MySQL – blízké okolí Brna

Obor

IT - programování, vývoj

Lokalita

blízké okolí Brna

Popis pozice

Úspěšná výrobní firma hledá do svého týmu vývojářů SW v blízkém okolí Brna pracovníka na pozici:

WEB VÝVOJÁŘ  JAVA,  MySQL

šance i pro šikovné absolventy

Pracovní náplň:

  • vývoj webových aplikací
  • spoluúčast na tvorbě architektury produktu
  • spolupráce na návrhu nových funkcionalit systému
  • samostatná a tvůrčí práce v rámci českého vývojového týmu
  • možnost pracovat i v režimu Home Office
  • vhodné i pro ABSOLVENTY SŠ/VŠ

Požadavky:

  • chuť pracovat na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
  • zkušenosti v programování v JAVA EE, MySQL
  • znalost webových aplikací
  • znalost SPRING, VAADIN, JAVASCRIPT výhodou
  • alespoň pasivní znalost angličtiny pro čtení technické dokumentace
  • ochota vzdělávat se a rozvíjet se

Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
  • neformální a tvůrčí pracovní prostředí, útulné kanceláře (žádný open space)
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • firemní akce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.