TECHNIK KVALITY s AJ a NJ (automotive) – blízké okolí Brna

Obor

Kvalita, Výroba a průmysl

Lokalita

blízké okolí Brna

Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost v oblasti automotive hledá pro svůj závod v blízkém okolí Brna vhodného pracovníka na pozici:

TECHNIK KVALITY s AJ a NJ

Pracovní náplň:
• provádění interních auditů, školení zaměstnanců v oblasti kvality
• analýza problémů, nápravná opatření, řešení reklamací
• vzorování dílů
• reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné pozici (v prostředí AUTOMOTIVE výhodou)
• komunikativní znalost AJ a NJ
• znalost nástrojů řízení kvality
• pečlivost, systematičnost, samostatnost

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• sick days

Termín nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.