SENIOR PERSONALISTA s AJ (automotive) – blízké okolí Brna

Obor

Lidské zdroje, personalistika, HR, Výroba a průmysl

Lokalita

blízké okolí Brna

Plat

Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě posilu do svého týmu na pozici:

SENIOR PERSONALISTA s AJ

Náplň práce:
* zabezpečení činností související se vznikem, průběhem a skončením pracovního poměru
* správa evidence uchazečů o zaměstnání, realizace náboru nových zaměstnanců
* komunikace s personálními agenturami
* interní komunikace
* reportování výsledků

Požadujeme:
* minimálně SŠ vzdělání
* alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
* schopnost komunikovat anglicky
* orientaci v personalistice výrobní firmy
* dobrou znalost MS Office
* ODOLNOST vůči stresu, pozitivní vztah k lidem
* velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
* zázemí mezinárodní společnosti
* odpovídající mzdové ohodnocení
* dovolenou více než 5 týdnů
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* závodní stravování
* balíček zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.