TECHNIK KVALITY s AJ a NJ (automotive) – blízké okolí Brna

Obor Kvalita, Výroba a průmysl
Lokalita blízké okolí Brna
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost v oblasti automotive hledá pro svůj závod v blízkém okolí Brna vhodného pracovníka na pozici:

TECHNIK KVALITY s AJ a NJ

Pracovní náplň:
• provádění interních auditů, školení zaměstnanců v oblasti kvality
• analýza problémů, nápravná opatření, řešení reklamací
• vzorování dílů
• reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné pozici (v prostředí AUTOMOTIVE výhodou)
• komunikativní znalost AJ a NJ
• znalost nástrojů řízení kvality
• pečlivost, systematičnost, samostatnost

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• sick days

Termín nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.