Specialista logistiky s AJ – výrobní společnost (Brno)

Obor Doprava, Logistika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice
Zavedená výrobní strojírenská společnost z Brna hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY

Pracovní náplň:

  • zakládání poptávek, příjem objednávek a jejich zadání do systému
  • sledování zakázek v rámci podnikového informačního systému
  • zajištění expedice zakázek včetně fakturace
  • sledování stavu skladových položek dle požadavku zákazníka
  • pravidelná komunikace s oddělením kvality, výroby a obchodu
  • příprava podkladů pro INSTRASTAT

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v logistice
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (email a telefon) – komunikace se zákazníky
  • zkušenosti s některým z podnikových informačních systémů
  • uživatelské znalosti MS Office
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavá práce v oboru logistiky
  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce, jazykové kurzy…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.