ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR PLC – Brno

Obor

Elektrotechnika, Výroba a průmysl

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Úspěšná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj závod v Brně pracovníka na pozici

ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR PLC

Pracovní náplň:
– programování PLC výrobních linek v těžkém strojírenství
– spolupráce s oddělením údržby
– technická podpora výroby
– úpravy stávajících programů, odstraňování závad
– práce s technickou dokumentací

Požadujeme:
– SŠ s praxí nebo VŠ vzdělání elektro zaměření
– znalost některého z těchto řídících systémů: SIEMENS nebo SIMATIC
– oprávnění dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6
– znalost programů AutoCAD, Eplan apod.
– praxi na obdobné pozici
– znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:
– motivační mzdu – odpovídající profesním zkušenostem
– pružnou pracovní dobu
– 25 dní dovolené
– firemní vzdělávání – možnost školení dle vlastního výběru
– firemní stravování a občerstvení na pracovišti
– stabilní přátelský kolektiv a vstřícní nadřízení

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.