KEY ACCOUNT MANAGER (HW+SW) pro jižní Moravu

Obor

IT - analýzy, architektura, Obchod, prodej

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Zavedená společnost z Brna dlouhodobě působící v oboru v oblasti informačních technologií hledá pro region jižní Moravy pracovníka na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER (HW+SW)

Pracovní náplň:

* akvizice nových klientů a péče o ty stávající – výjezdy cca 3 dny v týdnu
* nabídky komplexního HW + SW řešení a služeb na míru dle požadavků klienta
* projednávání jednotlivých nabídek se zákazníky, příprava smluv a vedení obchodního případu
* cílené presale činnosti vedoucí k získání zakázek

Požadujeme:

* technické vzdělání VŠ nebo SŠ s praxí
* vynikající komunikativní a vyjednávací dovednosti
* znalost technické angličtiny
* relevantní praxi jako obchodník a orientaci v této oblasti
* proaktivní a proklientsky orientovaný přístup

Nabízíme:

* pružnou pracovní dobu
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení + provize z prodeje
* samostatnou a různorodou práci s nejmodernějšími technologiemi
* služební vůz i k občasnému soukromému užití
* firemní vzdělávání – odborné a jazykové
* příjemné pracovní prostředí a příspěvek na stravování
* 25 dnů dovolené, sickdays

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 00420 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.