TECHNICKÁ PODPORA IT s AJ – Brno

Obor

Customer service, IT - správa sítí, IS a HW

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Významná společnost v oblasti vývoje systému pro řízení dopravy hledá pro posílení týmu v Brně kandidáta na pozici

TECHNICKÁ PODPORA IT s AJ

Pracovní náplň:
– technická podpora zákazníků – příjem a řešení jejich servisních požadavků
– komunikace se zákazníky většinou v angličtině – prvotní analýza problémů
– příprava zadání a sběr dat pro vývojáře
– kompletace řešení, jeho ověření a instalace u zákazníků

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – ideálně IT
– dlouhodobou zkušenost v oblasti IT podpory
– komunikativní znalost AJ
– min. dobrou uživatelskou znalost prostředí OS Linux/Unix, orientace v SQL DTB výhodou
– analytické myšlení a schopnost týmové práce

Nabízíme:
– zajímavou práci se špičkovými technologiemi a komplexními systémy
– možnost aktivně se podílet na zajímavých projektech
– nadstandardní mzdové ohodnocení + balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost pracovat v režimu home office
– týden dovolené navíc

* termín nástupu: dohodou
* místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte prostřednictvím mobilního telefonu: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.