NÁKUPČÍ komponentů TZB – okolí České Třebové

Obor

Facility management, Nákup

Lokalita

Popis pozice

  • Kdekoli

Zavedená česká společnost hledá pro svůj závod v okolí České Třebové vhodného pracovníka na pozici:

NÁKUPČÍ  komponentů  TZB
NÁPLŇ PRÁCE:
– jednání se stálými dodavateli, optimalizace dodacích podmínek
– vyhodnocování cenových nabídek
– nákup materiálů a technických komponentů TZB
– sledování a potvrzování dodacích lhůt, vystavování faktur
– spolupráce s dalšími odděleními závodu

POŽADUJEME:
– SŠ nebo VŠ technického zaměření (ideální strojní)
– dobrou znalost MS EXCEL a znalost práce s technickou dokumentací
– zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti
– rozhodnost, samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem
– dobré vyjednávací a analytické schopnosti

NABÍZÍME:
– zázemí úspěšné společnosti v oboru
– kvalitní mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– sick days, příspěvek na penzijní připojištění
– perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.