SPECIALISTA PRODEJE a ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ – blízké okolí Brna

Obor

Customer service, Obchod, prodej

Lokalita

blízké okolí Brna

Popis pozice

Úspěšná zahraniční obchodní firma hledá pro svůj provoz v blízkém okolí Brna (sever) vhodného kandidáta / kandidátku na pozici

SPECIALISTA PRODEJE a ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ

Obsah práce:
• podpora obchodního oddělení a zákazníků
• dozor nad hladkým průběhem zakázky až do jejího splnění řádně a včas
• denní operativa spojená s prodejem – faktury, objednávky, dodací listy apod.
• denní komunikace v angličtině s klienty, dodavateli a s kolegy z mateřské firmy

Požadujeme:
• 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou
• předchozí zkušenosti v zákaznickém servisu nebo na obchodním oddělení vítány
• dobrou znalost angličtiny a schopnost komunikovat v němčině
• proklientsky a pozitivně naladěnou osobnost
• samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
• stabilní zázemí úspěšné společnosti
• příjemné pracovní prostředí se vstřícnými kolegy
• flexibilní pracovní doba
• příspěvek na dopravu a závodní stravování
• týden dovolené navíc

• termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.