SAMOSTATNÝ SKLADNÍK / LOGISTIK s AJ – okolí Brna

Obor

Logistika

Lokalita

okolí Brna

Popis pozice

Úspěšná zahraniční obchodní firma hledá pro svůj provoz v okolí Brna (sever) vhodného pracovníka na pozici:

SAMOSTATNÝ SKLADNÍK / LOGISTIK s AJ

!!!! Šance pro samostatné a zdatné uchazeče !!!!

Pracovní náplň:
– zajišťování plynulého chodu skladu, optimalizace logistického toku
– organizace doprav zboží k zákazníkům
– práce ve skladovém systému a s manipulační technikou
– komunikace v angličtině se zákazníky, vyřizování reklamací

Požadujeme:
– praxi 2-3 roky na obdobné pozici
– komunikativní znalost AJ nutností
– samostatnou, komunikativní a energickou osobnost
– dobrou znalost IT – čárové kódy, Excel, firemní MRP SW
– samostatnost, odpovědnost, rozhodnost

Nabízíme:
– zázemí zavedené společnosti úspěšně expandující v oboru
– různorodou, samostatnou a zajímavou práci
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost podílet se na dalším rozvoji firmy
– flexibilní pracovní dobu, závodní stravování a příspěvek na dopravu
– týden dovolené navíc

nástup : ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.