OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s NJ – jižně od Brna

Obor

Nákup

Lokalita

jižně od Brna

Popis pozice

Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá do svého závodu na jih od Brna pracovníka/pracovnici na pozici:

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s NJ

zajímavá pracovní nabídka pro pozitivně nastavenou osobnost, která je schopna si stanovit priority

Pracovní náplň:
• zajišťování nákupu služeb, materiálu nebo výrobků pro výrobu
• komunikace s dodavateli a zákazníky
• optimalizace skladových zásob nakupovaného materiálu
• kontrola řádného průběhu objednávky a participace na plnění plánu
• komunikace s odděleními napříč výrobou a se zahraničními kolegy

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
• praxi v nákupu na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• schopnost dorozumět se německy – B1
• velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti, odolnost vůči stresu
• samostatnost, analytické a organizační schopnosti

Nabízíme:
• zázemí úspěšné a zavedené společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• příspěvek na penzijní připojištění a a na dopravu
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.