HR REFERENT s AJ – jižní Morava

Obor

Lidské zdroje, personalistika, HR

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Zahraniční zavedená společnost hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě posilu personálního oddělení na pozici

HR REFERENT s AJ

skvělá příležitost pro personalisty, co opravdu mají rádi lidi 🙂

Náplň práce:

* zabezpečení operativních činností související se vznikem, průběhem a skončením pracovního poměru
* správa docházkového systému a příprava podkladů pro zpracování mezd
* rozvoj a HR podpora zaměstnanců
* interní komunikace občas i s kolegy se zahraničí
* reportování výsledků

Požadujeme:

* VŠ vzdělání – min. Bc.
* alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
* schopnost komunikovat anglicky – denní užití
* orientaci v personalistice výrobní firmy a v související legislativě ˇ(ZP)
* dobrá znalost MS Office – EXCEL
* ODOLNOST vůči stresu, pozitivní vztah k lidem
* týmového ducha, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

* zázemí silné a expandující společnosti, která je špičkou v oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení + zajímavé prémie
* firemní vzdělávání a práci v moderním čistém provozu
* příspěvek na dojíždění a na penzijní připojištění, stravenky
* 5 týdnu dovolené

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.