Technik kvality

Obor Kvalita, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj – jih
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci a výkresech? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na nabízenou pozici.

Náplň práce:
  • Příprava vzorků pro testování
  • Obsluha testovacího zařízení v laboratoři kvality
  • Záznam, analýza a administrace získaných dat
  • Spolupráce při řešení neshod

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnou osobnost s týmovým duchem
  • Chuť se učit a pracovat na sobě

Nabízíme:
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odborné zaškolení a doplňující odborná školení
  • Možnost jazykově a profesně se rozvíjet
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: jih Jihomoravského kraje

Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.