Projektový a procesní inženýr – automotive

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z technologie, výroby nebo kvality – oblast vstřikování plastů
  • znalost normy ISO 9001 a ISO/TS 16949
  • praxe s aplikací metodiky 8D a principů štíhlé výroby
  • zkušenosti s přípravou nových výrob před předáním do sériové výroby
  • analytické a logické myšlení, orientace na zákazníka
  • komunikativní znalost angličtiny – slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo v zázemí prosperující firmy
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • občasné pracovní cesty v rámci Evropy
  • motivující platové ohodnocení
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • notebook, mobil
  • pružná pracovní doba

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.