KOTLIN / JAVA  developer s  AJ – Brno

Obor

IT - programování, vývoj

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Zavedená zahraniční firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá v rámci rozšíření do svého týmu v Brně  pracovníka na pozici:

KOTLIN / JAVA  developer s  AJ

atraktivní příležitost i pro šikovné studenty nebo čerstvé absolventy – zapálené vývojáře

Pracovní náplň:
– vývoj webových aplikací z oblasti ITSM v programovacím jazyce KOTLIN a JAVA
– práce s moderními technologiemi  (DOCKER, KOTLIN, CONSUL, SPRING BOOT)

Požadujeme:
– znalost programovacího jazyka JAVA, znalost programu KOTLIN je velkou výhodou
– zkušenost s architekturou založenou na mikroslužbách ve SPRINGU

– schopnost dorozumět se se zahraničními kolegy v angličtině
– schopnost analyzovat požadavky a nalézt optimální řešení

– kreativní a samostatnou osobnost, schopnou též týmové práce

Nabízíme:
– účast na zajímavých projektech

– práce v přátelském kolektivu, v  moderním a neformálním pracovním prostředí

– zázemí stabilní společnosti v oboru

– zajímavé mzdové ohodnocení + 13.plat

– balíček zaměstnaneckých benefitů  – 30 dnů dovolené, relokační balíček, cafeteria

– možnost seberealizace a odborného růstu

– perspektiva dlouhodobé spolupráce

– možnost částečného home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.