ZKUŠENÁ PERSONALISTKA / NÁBORÁŘKA – jihovýchodní okraj BRNA

Obor

Lidské zdroje, personalistika, HR, Výroba a průmysl

Lokalita

jihovýchodní okraj BRNA

Plat

45.000 - 55.000 Kč

Popis pozice

Baví Vás různorodá práce v oblasti firemní personalistiky a nechcete být jen kolečko v korporátním soukolí? Jste samostatná a naplňuje Vás práce s lidmi? Vzniklé problémy vnímáte nikoliv jako překážku, ale spíše jako příležitost najít nové a lepší řešení?

Pak je tato pracovní nabídka právě pro Vás!

Pro našeho klienta – stabilní výrobní firmu na jihovýchodním okraji Brna, pro kterou je důležitý rozvoj a spokojenost jeho zaměstnanců, hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici

ZKUŠENÁ PERSONALISTKA / NÁBORÁŘKA

šance i pro šikovného recruitera z personální agentury s ambicí posunout se do firemní personalistiky

Pracovní náplň:

  • kompletní organizace náborového procesu
  • spolupráce na HR marketingu a HR strategii s vedením společnosti
  • realizace výběru zaměstnanců
  • vedení personální agendy, podpora zaměstnanců
  • pracovněprávní legislativa spojená se vznikem, trváním a ukončením pracovního poměru
  • komunikace s ostatními odděleními napříč výrobou a s dotčenými úřady státní správy

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti nebo v agentuře se specializací na výrobní firmy
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pozitivní přístup k lidem i k práci personalisty
  • chuť řešit nové úkoly, dynamickou osobnost
  • aktivní znalost MS Office, znalost některého personálního SW

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stále se rozvíjející výrobní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní vzdělávání a možnost profesního růstu – podílet se na vývoji firmy
  • stabilní přátelský kolektiv a podporu ze strany vstřícných nadřízených
  • firemní benefity – stravenky, Multisport kartu, výhodný mobilní tarif a další
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.