Výrobní inženýr – zlepšování procesů

Obor

Procesní management, Výroba a průmysl

Lokalita

Vyškov

Plat

Popis pozice

  • Vyškov

Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod na Vyškovsku posilu do týmu procesních inženýrů:

Pracovní náplň:

  • optimalizace a zefektivňování výrobních procesů
  • balancování výrobních linek a spolupráce na vývoji technického vybavení
  • participace při zavádění nových výrob
  • příprava technologické dokumentace
  • nastavování výrobních procesů, podpora výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost nástrojů pro zlepšování a optimalizaci výroby
  • komunikativní znalost AJ
  • orientace v technické dokumentaci
  • systematičnost, důslednost a chuť na sobě neustále pracovat

Nabízíme:

  • zázemí úspěšní společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • firemní vzdělávání, penzijní připojištění, pružná pracovní doba
  • možnost osobního a profesního růstu
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.