TECHNIK ODDĚLENÍ ELEKTRO KONSTRUKCE – Blanensko

Obor

Elektrotechnika, Výroba a průmysl

Lokalita

Blanensko

Popis pozice

Zavedená výrobní společnost v oblasti technologií hledá pro svoji kancelář na Blanensku pracovníka na pozici:

TECHNIK ODDĚLENÍ ELEKTRO KONSTRUKCE

Pracovní náplň:

  • podpora oddělení konstrukce elektro
  • definování montážních a testovacích postupů, sestavování zařízení a jejich testování
  • příprava pro před-certifikační a certifikační měření
  • podpora zákazníků při zprovozňování systémů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost slaboproudé elektrotechniky, práce se schématy
  • praxi v používání logických a spektrálních analyzátorů
  • zanícený zájem o bastlení 🙂
  • ŘP sk. B s praxí

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.