TECHNIK BOZP a PO s AJ pro Brno

Obor

Ekologie, Facility management, Procesní management

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Zavedená zahraniční firma hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

TECHNIK BOZP a PO s AJ

Pracovní náplň:
• odpovědnost za zabezpečení BOZP a PO pro výrobní závod v souladu s platnou legislativou
• zajišťování interních a externích auditů v oblasti BOZP a PO
• analýza a hodnocení rizik
• prevence rizik, šetření příčin pracovních úrazů, drobných poranění
• reporting, komunikace se státními orgány
• odpovědnost za příslušnou dokumentaci BOZP a PO

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor Bezpečnostní inženýrství výhodou)
• minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
• zkušenost z prostředí výrobního závodu velkou výhodou
• odborná způsobilost v BOZP a PO
• znalost norem ISO 9001 a ISO 18001
• AJ na komunikativní úrovni
• znalost nástrojů MS OFFICE na uživatelské úrovni
• výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
• zaměřenost na cíl

Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce, týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.