TECHNICKO – ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE – Brno

Obor

Administrativa, Elektrotechnika, Logistika, Nákup, Výroba a průmysl

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Zavedená a stále expandující česká společnost hledá pro svoji kancelář v Brně posilu týmu na pozici:

TECHNICKO – ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

!!! příležitost i pro šikovné absolventy !!!
Pracovní náplň:
– technická příprava a administrativní zpracování zakázek v interním IS
– nákup materiálu a subdodávek na zakázky
– vedení skladu a práce s technickou dokumentací
– komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:
– SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně elektro) nebo praxí získané technické znalosti
– technické myšlení
– pečlivost, samostatnost a komunikativní dovednosti
– ŘP sk. B s praxí

Nabízíme:
– moderní zázemí společnosti zavedené v oboru
– dobré mzdové ohodnocení + prémie
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– zajímavou práci v příjemném kolektivu slušných lidí
– týden dovolené navíc

* termín nástupu: dohodou
* místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte prostřednictvím mobilního telefonu: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.