TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY – blízké okolí Brna

Obor

Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

blízké okolí Brna

Plat

35.000 - 40.000 Kč

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu ve výrobní firmě patřící ke špičce ve svém oboru? Máte technické myšlení a rád a rychle se učíte nové věci? Máte zájem získat práci v moderním a čistém výrobním provozu u zaměstnavatele, pro kterého je důležitý rozvoj a spokojenost jeho zaměstnanců? Pak by Vás mohla zaujmout tato pracovní nabídka v blízkém okolí Brna

TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY

Pracovní náplň:

  • práce s technickou dokumentací a s kusovníky, jejich tvorba a aktualizace
  • přiřazování materiálu do výroby
  • technická podpora výrobního procesu
  • účast na standardizaci a optimalizaci procesů
  • komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • orientaci v některém z IS – SAP velkou výhodou
  • dobrou znalost programu EXCEL
  • samostatnost, technické a analytické myšlení
  • alespoň základní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • férové finanční ohodnocení
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • 13. plat a další zajímavé zaměstnanecké benefity (pružnou pracovní dobu, školení a jazykové kurzy,  na penzijní připojištění nebo na životní pojištění, závodní stravování – bohatý výběr jídel, příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity,…)
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM, případně volejte na mobil : 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.