TECHNICAL WRITER SW Engineering v Brně

Obor

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá pro svoji pobočku v Brně pracovníka na pozici:

TECHNICAL WRITER SW Engineering

Pracovní náplň:

• tvorba technické dokumentace pro SW platformu
• tvorba a implementace systému pro správu a tvorbu technické dokumentace
• editace, vyjasňování, korektury, dokumentace
• řízení projektů v této oblasti, interní školení

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenost s tvorbou technické dokumentace, praxi na obdobné pozici min. 2 roky
• zkušenosti se zdrojovým kódem psaným v C/C++ a s UML velkou výhodou
• analytické schopnosti: nalezení příčin + řešení problémů
• schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti
• dobrou znalost angličtiny
Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• velmi dobré finanční ohodnocení
• příjemný kolektiv slušných lidí
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.