SW DEVELOPER C# v Brně

Obor

IT - programování, vývoj

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Expandující mezinárodní společnost vyvíjející SW produkty pro finanční trhy hledá pro svoji kancelář v Brně kandidáta na pozici

SW DEVELOPER C#

!!!! příležitost pro zapálené SW vývojáře – zkušené, ale i pro absolventy !!!

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na obchodní platformě a na souvisejících systémech využívajících umělou inteligenci, zpracování přirozeného jazyka apod.
  • vývoj desktopového a serverového řešení a jejich vzájemná komunikace
  • spolupráce na specializované cloudové aplikaci
  • programování v jazyce C# a .NET
  • práce s SQL a NoSQL databázemi

POŽADUJEME:

  • znalost jazyka C#,.NET Core
  • praxi s databázemi SQL a NoSQL – znalost Cassandra a MongoDB výhodou
  • orientaci v tradingu, cryptu, AI a ML – tyto znalosti jsou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, komunikativnost a zapálení pro práci v oblasti SW vývoje a matematiky

A CO NABÍZÍME:

  • příjemné zázemí expandující IT společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a velkorysý balíček benefitů pro zaměstnance
  • flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity, home office – 2 dny v měsíci, nákup potravin na pracoviště dle přání zaměstnanců
  • možnost aktivně se podílet na zajímavých inovativních projektech

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.