SPECIALISTA se znalostí sítí, IT systému a SQL databází s AJ – Ústí nad Orlicí

Obor

IT - správa sítí, IS a HW

Lokalita

Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost v Ústí nad Orlicí hledá pro své vývojové oddělení

SPECIALISTU se znalostí sítí, IT systému a SQL databází

atraktivní příležitost pro všestranného síťaře s AJ

Požadavky:

  • zkušenosti s instalací, konfigurací a aktualizacemi IT systému
  • všeobecná znalost IT infrastruktury (LINUX)
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost inovativního myšlení, nápadů a zájem o nové technologie

Náplň:

  • vzdálená správa IT systémů včetně aktualizace
  • poskytování podpory zákazníkům
  • spolupráce na vývoji systémů s ohledem na individuální požadavky zákazníků

Nabízíme:

  • zázemí expandující společnosti v oboru
  • kreativní samostatnou práci s moderními technologiemi
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • práci v přátelském kolektivu
  • týden dovolené navíc

Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.