Specialista interní logistiky (výrobní společnost)

Obor

Automotive, Logistika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

okres Vyškov

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost s pobočkou v okrese Vyškov (cca 30 km východně od Brna) hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA INTERNÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň:

  • nastavování interních logistických toků
  • aktualizace a optimalizace pohybu materiálu
  • vyhodnocování interních logistických procesů a dodavatelů
  • práce s logistickými podklady a informačním systémem
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • týdenní a měsíční plánování
  • kooperace s ostatními odděleními

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v logistice na obdobné pozici – výroba nebo automotive
  • zkušenosti v interních logistických procesech ve výrobních společnostech
  • znalost principů štíhlé výroby
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní pojištění a stravování, jazykové kurzy, školení,…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: okres Vyškov – dostupnost do 30 minut z Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.