SPECIALISTA FOREM VSTŘIKOLISŮ s NJ – JM kraj

Obor

Automotive, Výroba a průmysl

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v JM kraji pracovníka na pozici:

SPECIALISTA FOREM VSTŘIKOLISŮ s NJ

Popis práce:
– koordinace činností v nástrojárně
– komunikace s dodavateli
– tvorba objednávek
– kontrola termínů a forem určených do sériové výroby
– participace na lean manufacturing

Požadavky:
– SŠ / VŠ technického směru
– praxi v nástrojárně
– znalost forem pro vstřikování plastů – podmínkou
– samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
– schopnost dorozumět se německy
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
– zázemí expandující zahraniční společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce

Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.