SKLADNÍK / ZÁMEČNÍK v Brně

Obor

Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Silná česká výrobní společnost hledá pro svůj závod v Brně pracovníka na pozici

SKLADNÍK / ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň:

• manipulace s materiálem a výrobky
• práce v informačním systému
• dodržování pořádku ve skladu, pravidelné inventury
• drobné zámečnické a montážní práce

Požadavky:

• výuční list nebo střední odborné vzdělání – technický směr
• praxi na obdobné pozici výhodou – ŠANCE I PRO ABSOLVENTY
• řidičský průkaz na VZV výhodou, nikoliv podmínkou
• spolehlivost, odpovědnost, pracovitost

Nabízíme:

• perspektivní a ohodnocenou práci v přátelském kolektivu
• 13.plat + další atraktivní benefity
• jednosměnný provoz
• moderní a čisté pracovní prostředí

• Termín nástupu: dohodou – co nejdříve

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis pomoci tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.