SECURITY ENGINEER (IT) s AJ v Brně

Obor

Armáda, bezpečnost, IT - správa sítí, IS a HW

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

SECURITY ENGINEER v IT – Brno

Zavedená společnost v oblasti informačních technologií hledá pro své vývojové oddělení v Brně pracovníka na pozici:

SECURITY ENGINEER

Pracovní náplň:

– zastřešení všech aspektů vývojového procesu a produktů z pohledu bezpečnosti
– účast na návrhu nových produktů z hlediska bezpečnosti
– správa dokumentace s tím související
– podpora vývojových týmů
Požadujeme:

– dobrou znalost programovacího jazyka C a OS linux
– zkušenost se skriptovacími jazyky, přehled v oblasti vývojových nástrojů a praktik
– orientaci v oblasti bezpečnostní problematiky (FIPS, BIS a pod.) včetně HW
– komunikativní znalost AJ
Nabízíme:

– zajímavou práci u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.