Samostatný projektant TZB – Hradec Králové

Obor

Elektrotechnika, Stavebnictví

Lokalita

Hradec Králové

Popis pozice

Zavedená česká projekční a realizační společnost hledá pro svoji kancelář v Hradci Králové pracovníka na pozici:

Samostatný projektant TZB

Pracovní náplň:
• kompletní zpracování projektu v oblasti TZB (dodávky tepla) pro oblast celé ČR
• zpracování rozpočtů v programu RTS
• projektování v programu PROTECH
• komunikace s investorem, subdodavateli, s nadřízeným a s kolegy z oddělení projekce
• koordinace průběhu projektu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (ideálně specializace TZB apod.)
• praxi v oboru nutností
• pokročilou znalost programů PROTECH, AUTOCAD a alespoň min. orientační znalost programu RTS
• ŘP sk B s praxí
• samostatnost, spolehlivost, profesionalitu a flexibilitu

Nabízíme:
• odpovídající mzdové ohodnocení
• práci ve stabilní a zavedené společnosti
• dovolená 5 týdnů
• firemní vzdělávání
• balíček zaměstnaneckých benefitů

Možnost nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.