PROJEKTOVÝ INŽENÝR (výroba) s AJ – jižní Morava

Obor

Procesní management, Výroba a průmysl

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Zavedená zahraniční firma hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě vhodného pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ

Náplň práce:
– odpovědnost za úspěšnou realizaci projektů – instalace či úpravy výrobního zařízení
– spolupráce s ostatními členy projektového týmu, reporting nadřízenému
– příprava a kontrola technické a nákladové stránky projektu a ukazatelů
– správa související dokumentace
– komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor strojírenství
– praxi na obdobné pozici (realizace projektů, investice)
– znalost AJ na komunikativní úrovni
– znalost technické a výkresové dokumentace
– komunikativní a rozhodnou osobnost

Nabízíme:
– zázemí expandující zahraniční společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.