Pracovník péče o zákazníky (vhodné i pro ABSOLVENTY)

Obor

Administrativa, Customer service, Logistika, Výroba a průmysl

Lokalita

kraj Vysočina

Plat

30.000,- až 40.000,-

Popis pozice

Není Vám cizí poskytovat podporu zákazníkům a chcete při své práci využívat angličtinu? Mezinárodní výrobní společnost s pevným postavením na trhu hledá do svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

PRACOVNÍK PÉČE O ZÁKAZNÍKY – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce:

  • zpracování objednávek v interním informačním systému
  • komunikace se zahraničními zákazníky (převážně emailem a telefonicky)
  • práce s podnikovým informačním systémem a sledování klíčových ukazatelů
  • denní využití anglického jazyka
  • úzká spolupráce s výrobou, logistikou a dalšími odděleními

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou – nikoliv podmínkou
  • alespoň střední znalost ANGLICKÉHO JAZYKA
  • dobré komunikační dovednosti, proklientský přístup
  • ochota učit se novým věcem
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • kvalitní mzdové ohodnocení (13.plat)
  • PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 dnů dovolené navíc, dotované stravování, …)
  • důkladné zaškolení a propracovaný rozvojový plán dalšího růstu
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • vhodné i pro šikovné ABSOLVENTY

Místo pracoviště: Velká Bíteš

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.