MANAŽER ÚDRŽBY s AJ – jižní Morava

Obor

Facility management, Vrcholový management, Výroba a průmysl

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Zavedená zahraniční společnost hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě vhodného pracovníka na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY s AJ

Pracovní náplň:
• komplexní vedení odd. údržby strojů (zařizování oprav, údržby, odstávky a přesuny)
• systematické provádění preventivní a diagnostické údržby
• správa a řízení technické dokumentace, kontrola nákladů, zavádění metod Continuous Improvement
• upgrade TPM systému
• vedení pracovního týmu techniků údržby, pravidelná školení v souladu s právními předpisy
• reporting vedení společnosti

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici v údržbě, technologii nebo engineeringu min. 5 let
• znalost výrobních technologií a zařízení, orientaci v technické dokumentaci
• rozhodnost, velmi dobré řídící a organizační dovednosti
• komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce
• týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.