IT SPECIALISTA s AJ – instalační SW balíčky – Brno

Obor

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici

IT SPECIALISTA s AJ – instalační SW balíčky

Pracovní náplň:
– tvorba a distribuce instalačních balíčků
– výběr, testování a údržba SW vybavení
– vytváření firemních standardů v oblasti aplikačního a SW vybavení
– podpora uživatelů

Požadujeme:
– vzdělání nebo praxi v oboru
– dobrou komunikativní znalost AJ
– zkušenosti s tvorbou instalačních balíčků a se zpřístupňováním SW vybavení uživatelům
– znalost skriptování pomocí VB, Batch, Powershell
– praxi v používání nástrojů Ivanti (LANDESK) nebo SCCM
Nabízíme:
– zázemí silné společnosti v oboru
– zajímavou práci v mezinárodním týmu s moderními technologiemi
– nadstandardní mzdové ohodnocení
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.