FMEA specialista s AJ (projektové řízení) – JM kraj

Obor

Kvalita, Procesní management, Výroba a průmysl

Lokalita

JM kraj

Popis pozice

  • JM kraj

Úspěšná zahraniční výrobní firma hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici

FMEA specialista s AJ (projektové řízení)

Náplň práce:
– včasné odhalení možných rizik ve výrobě, jejich analýza, vyhodnocení a prevence
– následná optimalizace výroby
– řízení změn v sériové výrobě ve spolupráci s oddělení kvality
– komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství, nejlépe se zaměřením na kvalitu
– praxi na obdobné pozici (realizace projektů, moderátor FMEA)
– znalost AJ na komunikativní úrovni
– silné analytické schopnosti a orientaci v oblasti kvality
– komunikativní a rozhodnou osobnost

Nabízíme:
– zázemí expandující zahraniční společnosti
– dobré mzdové ohodnocení
– 13. plat
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.