FINANČNÍ ANALYTIK s AJ – jižní Morava

Obor

Ekonomika, finance, Výroba a průmysl

Lokalita

jižní Morava

Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní korporátní společnost hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK s AJ

PŘÍLEŽITOST I PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY

Pracovní náplň:

* zpracovávání nákladového účetnictví
* plánování, kontrola a analýza nákladů a výrobních výdajů
* kontrola cestovních příkazů, pokladny, omezené účtování hlavní knihy apod.
* reporting pro vedení společnosti
* podpora projektového týmu po finanční stránce

Požadujeme:

* VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
* praxi na obdobné pozici (i během studia) výhodou, nikoliv podmínkou (vhodné i pro ABSOLVENTY)
* komunikativní znalost ANGLIČTINY
* uživatelskou znalost MS OFFICE, znalost EXCELU, znalost SAPu výhodou
* samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
* ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* firemní vzdělávání
* možnost osobního a profesního růstu
* týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.