EHS specialista / manažer – výrobní společnost

Obor

Armáda, bezpečnost, Ekologie, Výroba a průmysl

Lokalita

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte odborné znalosti v oblasti BOZP, PO a ŽP a zkušenosti z provozu výrobní společnosti? Chcete se v této problematice nadále rozvíjet? Dobře zavedená výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

EHS SPECIALISTA / MANAŽER

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za zabezpečení BOZP, PO a životního prostředí pro výrobní závod v souladu s platnou legislativou
  • identifikace a hodnocení rizik, návrhy a zavádění nápravných opatření
  • spolupráce na tvorbě parametrů BOZP, PO a ŽP a ergonomie u nových strojů a pracovišť
  • šetření pracovních úrazů, zpracování příslušné dokumentace a její evidence
  • realizace auditů v oblasti BOZP, PO a ŽP a odpovědnost za příslušnou dokumentaci
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními, externími subjekty a státními orgány

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe alespoň 3 roky v oblasti EHS ve výrobní společnosti
  • dobrá orientace v BOZP, PO a environmentu
  • certifikát OZO v BOZP a OZO v PO – výhodou (možnost doplnění)
  • znalost norem ISO 45001:2018
  • aktivní znalost AJ – slovem i písmem (pro komunikaci se zahraničními kolegy)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost a schopnost řešit složité situace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.