CNC OPERÁTOR – práce na dvě směny v Brně

Obor

Strojírenství

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Úspěšná výrobní zahraniční společnost hledá pro Brno pracovníka na pozici:

CNC OPERÁTOR

Pracovní náplň:

– obsluha CNC stroje – nástrojové brusky
– práce s technickou dokumentací
– dvousměnný provoz: týden ranní, týden odpolední
Požadujeme:

– SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
– praxi v obrábění na CNC strojích podmínkou
– schopnost čtení technické dokumentace
– vyhlášku 50 – výhoda, lze si však následně doplnit
Nabízíme:

– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček nadstandardních zaměstnaneckých benefitů
– bonusy dle dosažených výsledků
– 13.+14. plat
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.