CNC brusič – strojírenství (Brno)

Obor

Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Stabilní strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Brně pracovníka na pozici:

CNC BRUSIČ

Pracovní náplň:

  • samostatná práce na CNC brusce – na kulato nebo na plocho
  • ovládání a seřizování stroje
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • kontrolní měření dílců
  • práce na 3 směny (víkendy jsou volné)

Požadavky:

  • vzdělání strojního zaměření
  • praxe v práci na CNC brusce (na kulato nebo na plocho)
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • znalost práce s přesnými měřidly (passametr, subito…)
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru, čisté pracovní prostředí
  • práce s moderními technologiemi
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • velmi dobrá dopravní dostupnost

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.