APLIKAČNÍ / PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ – okolí České Třebové

Obor

IT - programování, vývoj, IT - správa sítí, IS a HW, Telekomunikace

Lokalita

okolí České Třebové

Popis pozice

Zavedená společnost v oblasti komunikačních technologií hledá do své pobočky v blízkosti České Třebové pracovníka na pozici:
APLIKAČNÍ / PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ

Pracovní náplň:
• technická podpora zahraniční klientely z různých průmyslových odvětví
• návrhy řešení při odstraňování technických problémů produktů
• aktivní vedení a správa technické části prodeje
• spolupráce s technickým úsekem, obchodníky a produktovými manažery

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxi v telekomunikacích, počítačových sítích a pod.
• orientaci v technologiích GSM/ UMTS/LTE,WiFi, protokolů TCP/IP
• znalost OS Linux
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• samostatný a proklientský přístup

Nabízíme:
• zajímavou práci na mezinárodních projektech u perspektivní společnosti
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost kariérního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.