Mistr výroby – polygrafie (brněnský region)

Obor Strojírenství, Tisk, polygrafie
Lokalita brněnský region
Popis pozice

Výrobní společnost z oblasti polygrafie z brněnského regionu hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
MISTR VÝROBY

Pracovní náplň:

  • komplexní řízení polygrafické výroby (moderní a čistý provoz)
  • vedení týmu zhruba 20 pracovníků
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • plánování strojních a materiálních kapacit
  • spolupráce s vedoucím výroby
  • *práce na 2 směny (ranní a odpolední)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání polygrafického nebo technického směru
  • praxe na obdobné pozici v polygrafii – velkou výhodou (nikoliv nutnou podmínkou)
  • zkušenosti na pozici ve vedení týmu pracovníků ve výrobní společnosti
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • velmi dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní a čistý provoz
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dojíždění)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • místo pracoviště: brněnský region

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.