Manažer údržby s AJ

Obor Automotive, Potravinářství, Vrcholový management
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní společnost z oblasti potravinářství hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY S AJ

Pracovní náplň:

  • vedení lidí a jejich motivace v rámci řízení investičního projektu
  • zodpovědnost za oddělení: Facility and services, Maintenance, Energetic, Environment a Project coordinator
  • koordinace technického oddělení, nalezení nových možností a zlepšovacích procesů
  • projektové řízení od fáze přípravy až po realizaci, vyhodnocení projektu
  • spolupráce při vypracovávání strategie společnosti a její dodržování
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti s řízením a realizaci investičních projektů
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem – denní využití
  • schopnost řešit technické problémy ve výrobě
  • znalost principů štíhlé výroby
  • velmi dobré organizační dovednosti a orientaci na výsledek
  • uživatelskou znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční výrobní společnosti
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • firemní vzdělávání
  • příspěvek na rekreaci
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce

Lokalita: Jihomoravský kraj

Nástup: možný ihned, i po výpovědní lhůtě

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.