VÝVOJÁŘ EMBEDDED SYSTÉMŮ (špičková elektronika) s AJ – Brno

Obor Elektrotechnika, IT – programování, vývoj, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená, ale stále rostoucí výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici

VÝVOJÁŘ EMBEDDED SYSTÉMŮ (špičková elektronika) s AJ

Pracovní náplň:

– vývoj firmwaru pro řízení částí a podpůrných zařízení produktů špičkové elektroniky
– programování mikroprocesorů
– návrh a optimalizace číslicových regulátorů a zpracování signálů
– tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

– znalost programovacího jazyka C++ a orientace v OOP
– schopnost samostatného návrhu a realizace komplexního systému
– zkušenosti s real-time OS nebo znalosti programování pomocí konceptu super-loop
– alespoň základní znalosti v oblasti řízení a regulace a HW vybavení mikroprocesorů
– dobrou orientaci v elektrických schématech

Nabízíme:

– zázemí zavedené společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.