TECHNIK PLC a MaR pro VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ – jižní Morava

Obor Elektrotechnika, Výroba a průmysl
Lokalita jižní Morava
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost hledá pro svůj výrobní závod na jihu Moravy pracovníka na pozici:

TECHNIK PLC a MaR pro VÝROBNÍ ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň:

– údržba výrobních zařízení a technologií
– práce s technickou dokumentací, evidence poruch, zálohování SW a dat
– směnný režim
Požadujeme:

– ÚSO/VŠ vzdělání elektro zaměření
– znalost programování PLC
– schopnost čtení technické dokumentace
– Vyhláška 50/1978 Sb. §6
– samostatnost a týmového ducha
Nabízíme:

– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– solidní mzdové ohodnocení + odměny
– příspěvek na životní pojištění, kulturu a sportovní vyžití
– firemní vzdělávání
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.