SW ENGINEER s AJ – FIRMWARE – okolí České Třebové

Obor IT – programování, vývoj, Telekomunikace, Výroba a průmysl
Lokalita okolí České Třebové
Popis pozice

Zavedená společnost v oblasti informačních technologií hledá pro své vývojové oddělení v blízkosti České Třebové pracovníka na pozici:

SW ENGINEER s AJ – FIRMWARE

Pracovní náplň:

– vývoj SW pro průmyslové routery
– testování, údržba a optimalizace SW
– technické mentorování nových členů projektového týmu
– podpora vývojových týmů jednotlivých projektů (termíny, výstupy, apod.)
Požadujeme:

– znalost programovacího jazyka C a OS Linux a zkušenost s vývojem pro embedded prostředí velkou výhodou
– zkušenost se skriptováním (Bash, Python) a se sítěmi
– komunikativní znalost AJ
– týmového ducha, analytické a algoritmizační schopnosti
Nabízíme:

– zajímavou práci na mezinárodních projektech u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.