SW ARCHITEKT (automatizace) s AJ – Brno

Obor Elektrotechnika, IT – analýzy, architektura, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní společnost v oblasti strojírenství hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici
SW ARCHITEKT (automatizace) s AJ

PŘÍLEŽITOST K REALIZACI VIZÍ V OBLASTI INDUSTRY 4.0
Pracovní náplň:
– odpovědnost za tvorbu a implementaci SW architektury pro novou automatizační platformu
– tvorba technologické vize a strategie pro PLC SW a HMI a její naplňování
– specifikace common framework a jeho celkové architektury
– implementace služeb Industry 4.0 a IoT služeb
– podpora vývojových týmů při implementaci

Požadujeme:
– praxi na obdobné pozici SW architekta
– dobrou znalost modulární PLC architektury a programovacích jazyků (ST, ANSI C)
– velmi dobrou orientaci v technologických trendech ve vývoji SW
– schopnost dorozumět se anglicky

Nabízíme:
– kreativní samostatnou práci s moderními technologiemi
– nadstandardní mzdové ohodnocení
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektivu dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.