SPRÁVCE IT techniky (HW+SW+sítě) s AJ – jižní Morava

Obor IT – správa sítí, IS a HW, Výroba a průmysl
Lokalita Brno nebo Blansko
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

SPRÁVCE IT techniky (HW+SW+sítě) s AJ

!!!!! příležitost pro všestranné a zkušené !!!!!

Pracovní náplň:

– údržba sítě (řešení výpadků Mikrotik, WLAN AP, VPN, SIM APN, konfigurace zařízení)
– správa HW (tiskárny, kopírky, PC/Notebooky – upgrade, výměna komponent, čištění a údržba, nákupy)
– správa SW (instalace, aktualizace, licence)

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání
– zkušenosti s administrací sítí (NAT, routery, firewally,VLAN, QoS, WLAN, AP/bridge)
– praxi v oboru
– časovou flexibilitu, komunikativnost
– ŘP sk.B s praxí

Nabízíme:

– zázemí zavedené a stále se rozvíjející společnosti
– kvalitní mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost práce v kanceláři v Brně nebo v Blansku
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– práci v přátelském kolektivu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Informace o pozici