PROJEKTANT ELEKTRO (vhodné i pro absolventy) v Brně

Obor Elektrotechnika, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Expandující inženýrsko-dodavatelská společnost se zaměřením na komplexní řešení v řízení dopravy hledá do svého přátelského týmu v Brně pracovníka na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO

zajímavá příležitost i pro šikovného absolventa

Pracovní náplň:

* projekční práce – samostatné návrhy koncepcí elektro (zejména vybavení rozvaděčů)
* zpracování výkresové a textové části projektové dokumentace
* komunikace s klienty, dodavateli a dalšími členy realizačního týmu
* technická příprava zakázek a výroby rozvaděčů
Požadujeme:

* SŠ/VŠ elektrotechnického směru
* praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv nutností
* organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, logické myšlení
* flexibilitu a ochotu k občasným výjezdům do terénu
* ŘR sk. B s praxí
Nabízíme:

* zázemí tradiční společnosti
* odpovídající mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* firemní vzdělávání
* možnost osobního a profesního růstu
* 5 týdnů dovolené

* termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.