PROGRAMÁTOR SQL – Brno

Obor

Lokalita

Popis pozice

  • Kdekoli

Zavedená zahraniční výrobní společnost hledá pro své vývojové oddělení v Brně pracovníka na pozici PROGRAMÁTOR SQL atraktivní nabídka pro zkušeného a prakticky zaměřeného programátora s VŠ vzděláním v oboru Pracovní náplň: – vývoj, úpravy a údržba obslužného SW + HW systému a přiřazených programů – testování SW a optimalizace jeho spolehlivosti – podpora uživatelů a provozu při implementaci obslužného SW + HW systému, jeho instalaci, školení, analýza a řešení problémů – častá komunikace v angličtině se zahraničními kolegy na ostatních pobočkách – vedení a motivace menšího týmu Požadujeme: – dobrá znalost SQL, Visual Studio a C# – orientace v ICT technologiích a SW – komunikativní znalost angličtiny – základní znalosti sítí a serverů – samostatnost, dobré analytické schopnosti a schopnost algoritmizace – týmového ducha a zapálení pro vývoj, schopnost empatie při komunikaci s řadovými uživateli systému Nabízíme: – pružnou pracovní dobu – velmi zajímavé mzdové ohodnocení – penzijní připojištění – příspěvek firmy na volnočasové aktivity – firemní vzdělávání – odborné a jazykové – 25 dnů dovolené a 2 dny sick days – příjemné pracovní prostředí v kolektivu slušných a přátelských kolegů Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.