FACILITY MANAGER

Obor Facility management, Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá kandidáta na pozici

Pracovní náplň:

  • Správa a provoz svěřeného portfolia nemovitostí a částečně technického zařízení budov
  • Koordinace činností spojených se správou nemovitostí a TZB
  • Participace na investičních projektech výrobního závodu
  • Komunikace s dodavateli a uživateli objektu
  • Vedení příslušné technické dokumentace

Požadavky

  • SŠ /VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti správy nemovitostí a vedení staveb a technologií
  • Zkušenosti s vedením technické a provozní dokumentace související s provozem budov a areálu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ – mírně pokročilá úroveň
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatného jednání i práce v týmu
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu
  • Samostatnou a pestrou práci
  • Kvalitní mzdové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování za zvýhodněné ceny, možnost dalšího vzdělávání,…)
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.